Водіям нагадали про новий податок на продаж автомобілів

Підвищився податок на продаж більше двох автомобілів за рік.

Депутати прийняли закон №1210, який стосується податків. У документі йдеться про те, що той, хто продає більше двох транспортних засобів за рік, повинен платити податки. Розмір податку становить 18% від оціночної вартості транспортного засобу.

Це стосується будь-якого транспорту, в тому числі автобусів, мопедів і навіть причепів. Що стосується продажу першого або другого автомобіля, то тут податок залишився колишнім - 5%.

Мета цього закону - забезпечення додаткових надходжень до бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб'єктів господарювання.

#новини #автомобіль #Податкова

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги