14:20, 19.01.2020

Водохресна вода: чому вона має цілющі властивості

Магічні властивості водохресної води не викликають сумніву навіть у вчених

поділитись:
Водохресна вода: чому вона має цілющі властивості - фото 1

Ніякого страху, тільки бадьорий і піднесений настрій – саме так на свято Водохреща українці один за другим пірнають в морозну воду. Вода, набрана на Водохреща, особливо цілюща і має лікувально-профілактичне значення. Її п'ють, нею освячують дім.

Експерти запевняють, що в ніч з 18 на 19 січня оновлюється природа, адже існує чотири цикли року. Вважається, що саме на Водохреща починається останній – зимовий, а значить, вода повертається до своєї початкової структури і стає особливо корисною. Молитви і замовляння тільки підсилюють цілющу дію цієї могутньої стихії.

Шокуюче, але вода дійсно має свою пам'ять. Це підтверджують і вчені. Кажуть, що вода дуже добре акумулює енергію. Наприклад, якщо між двома співрозмовниками поставити по склянці з водою, а потім виміряти її склад, виявиться, що рідина поміняла свої фізичні властивості.

Водохресна вода: чому вона має цілющі властивості - фото 3932

 

Молекулярний склад води міняється постійно. Це залежить від того, в який посуд вона налита, стоїть в темній чи світлій кімнаті, "чує" сварки чи добрі замовляння. Більш того, цілющий феномен водохресної води пояснюється ще й впливом на неї Місяця.

Астролог Лілія Атаманенко говорить, що в свято Водохреща люди направляють енергію космосу на воду – завдяки молитві. Набирати водохресну воду можна навіть з-під крана. Експерти рекомендують робити це в ніч з 18 на 19 січня. Але найголовніше – набирати не бездумно, а промовляючи хороші слова та побажання.

Джерело: Сьогодні