18:45, 15 жовтня

Володимир Зеленський вручив військовослужбовцям державні нагороди та відзнаки

Захисників і захисниць України привітав Президент Володимир Зеленський. Головнокомандувач відвідав Маріупольський загін морської охорони. Та подякував підрозділам, які боронять нашу незалежність.

поділитись:
Володимир Зеленський вручив військовослужбовцям державні нагороди та відзнаки - фото 1


Посмертну відзнаку головнокомандувач вручив сім'ї маріупольського добровольця Сергія Дятлова, який загинув в Іловайському котлі.

Володимир Зеленський вручив військовослужбовцям державні нагороди та відзнаки - фото 47162

 

Володимир Зеленський зауважив, що не всі чоловіки є захисниками України, а серед військових - багато й жінок. Окрім того, наголосив: нашу країну боронять не тільки армійці, а й правоохоронці, рятувальники, добровольці і волонтери. Відзначив і роль капеланів, журналістів та митців, які відвідують передову. Щоправда, аби почути подяку за службу від Президента, присутнім довелося очікувати на холоді близько трьох годин.

«Не всі захисники України є чоловіками і не всі чоловіки є захисниками України. Не всі українці її захищають і не всі, хто її захищає - Українці. Слово "захисник" - чоловічого роду. Але українські захисники і захисниці - козацького роду», - сказав Володимир Зеленський.

На урочистостях також були: голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко та інші поважні гості.