10:10, 05.06.2020

Чому вулицю Тенісну у Маріуполі не можуть 20 років заасфальтувати?

Маріупольці скаржаться на стан покриття на вул. Тенісній

поділитись:
Чому вулицю Тенісну у Маріуполі не можуть 20 років заасфальтувати? - фото 1

Влітку - задихаються від пилюки, взимку - тонуть у багнюці. На "гарячу лінію" телеканалу "Сигма" зателефонували мешканці будинків на вулиці Тенісній. Кажуть, уже понад 20 років просять заасфальтувати дорогу, проте поки - жодного результату.

 

Місцеві жаліються, вікна на вулицю - не відкривають, бо задихаються від пилюки. А в дощ - постійно в гумових чоботах.

«Дощі - це проблема. У мене був такий момент, що я виходила вранці на роботу, зять у дворі прокладав дошку, щоб вийти з двору, бо з дороги вся вода була у мене у дворі», - каже мешканка будинку Тетяна.

Тож люди підіймають хвіртки, власноруч будують бордюри, викопують канави. Однак ті - постійно забиваються камінням.

«Все ми робимо самі. Каналізація за свій рахунок, телефони за свій рахунок, газ за свій рахунок, все абсолютно! Водоканал за свій рахунок, бордюри робимо за свій рахунок, щоб хоч якось від цієї води трошки звільнитися, від цього бруду. Хотілося, щоб більше уваги приділяли приватному сектору», - каже мешканка будинку Анна.

Запевняють, до райадміністрації зверталися неодноразово. Проте у відповідь отримували тільки листи, хоча на особистому прийомі голова району обіцяв ремонт.

«Писали лист, вони обіцяли нам тут дорогу прокласти. Ось ці всі і там три вулиці і все сюди. Роза вітрів то східна. І все пилом застилає. Там кладуть. А нам не можна?», - каже мешканець будинку Георгій Сівак.

У райадміністрації кажуть, поки з ремонтом доведеться почекати.

«У нас є дороги, які будуть мати шлакове покриття і будуть відсипатися шлаком, на жаль ця вулиця в плани не увійшла і буде включена в перелік робіт в пропозицію Лівобережної райадмінітраціі та запропоновано Маріупольавтодору на 2021 рік», - каже начальник відділу лівобережної райадміністрації Олександр Комісар.

Проте рекомендують, мешканці можуть взяти учать у громадських проєктах. Там можна виграти до півмільйона гривень.