19:09, 24 лютого

Як дистанційно записатися на прийом до пенсійного фонду

Через карантин запис до Пенсійного фонду – тільки дистанційна. Установа пропонує декілька варіантів. Можна звернутися через портал електронних послуг, написати в мобільному додатку або просто зателефонувати. Який спосіб швидше та зручніше? Наші журналісти перевірили на собі.

поділитись:
Як дистанційно записатися на прийом до пенсійного фонду - фото 1

Один із варіантів - зателефонувати за номерами гарячої лінії.

Центральний район: 068-372-90-54;
Кальміуський район: 098-925-11-40;
Лівобережний район: 095-224-76-38.

Проте слухавку не беруть. Їдемо до відділення Пенсійного фонду, аби дізнатися, як можна отримати послугу.
Фахівці пояснюють, у день на декілька номерів надходить більше сотні дзвінків, тож оператор може не встигати. Із порад - дуже наполегливо телефонувати протягом декількох годин.

Ще варіант - записатися через портал електронних послуг.

Зверніть увагу, всі поля з червоною позначкою обов'язково треба заповнити. Далі - час та день запису мають кольорові маркери. Зелений - вільно, помаранчевий - зайняв інший користувач, червоний - зайнято вами. Обираємо вільну дату. Проте, аби зайти на портал, необхідно мати ключ. Його можна отримати в банку. а потім потрібно авторизуватися в додатку.

Якщо ж ви не можете зареєструватися самостійно, зверніться до управління. Працівник вам пояснить, як все зробити та отримати ключ.

Фахівці наголошують, через карантин у день приймають не більше сорока осіб. У кожного відвідувача може бути різна тривалість прийому в залежності від послуги.