15:24, 04.02.2021

Як і очікувалося, інформація про замінування Технічного ліцею - фейк

Про те, що мінування навчального закладу виявилося хибним, повідомили в поліції.

поділитись:
Як і очікувалося, інформація про замінування Технічного ліцею - фейк - фото 1

Нагадаємо, анонімне повідомлення про мінування будівлі надійшло сьогодні о 10:28, коли в Технічному ліцеї розпочався 3-й урок. Оперативно всіх з будівлі евакуювали. А територію і будову обстежили вибухотехніки. Ніяких небезпечних предметів не виявлено.

Дітей і викладачів, які на час перевірки знаходилися в Палаці дитячої та юнацької творчості, повернули до навчального закладу і заняття продовжилися.

Як і очікувалося, інформація про замінування Технічного ліцею - фейк - фото 34849

 

Правоохоронці нагадали, що за такі "жарти" передбачена кримінальна відповідальність, а покарання від 2 до 6 років за гратами.

Нагадаємо, останнім часом фейкових повідомлень про замінування в Маріуполі стало більше. 10 грудня 2020 року агресивний житель Торецького увірвався в банк на Лівобережжі, захопив трьох заручників і погрожував підірвати будівлю. Як пізніше з'ясувалося, ніякої вибухівки не було.

28 грудня невідомий повідомив про мінування Пост-моста. Вибухівку не знайшли, а ось того, хто телефонував - через 10 хвилин після повідомлення на одній з вулиць міста. Порушено кримінальну справу.

Ще один сигнал поліцейські отримали 10 січня вже цього року. Чоловік повідомив адресу нібито замінованого будинку і сказав, що там знаходиться дитина. Виявилося, 40-річний господар теж був добряче п'яний. Він теж постане перед судом.