19:30, 07.08.2019

Як під час пошуку квартири уникнути пасток аферистів?

Як під час пошуку квартири уникнути пасток аферистів? 07.08.2019

поділитись:
Як під час пошуку квартири уникнути пасток аферистів? - фото 1

Гарний ремонт і приваблива вартість. Під час пошуку квартири в оренду, саме на такі оголошення люди звертають найбільше уваги. Про це знають і шахраї. Тож за вигідною пропозицією може ховатися обман. Як не сплатити за фейкову послугу та відрізнити аферистів від справжніх рієлторів?


Олександр шукав квартиру. Натрапив на привабливе оголошення - дешево та з ремонтом. Проте під час розмови з псевдовласником, той попросив чотириста гривень - аванс. Хлопець ще раз передивився оголошення...та не ризикнув віддавати гроші. Згодом - натрапив на іншу квартиру. Та ще й - від власника. Але цього разу його попросили скинути фото паспорта. Це знову занепокоїло.


У агентстві нерухомості попереджають: передавати гроші потрібно після оформлення угоди про оренду. Або ж, коли вже отримали ключі. Обмінюватися персональними даними - теж.


Юристи запевняють, важливо укласти договір правильно. Він має бути цивільно-правовим. Та обов'язково з певною інформацією. Також правники радять укладати угоду через агентства нерухомості. Бо краще трохи переплатити, ніж взагалі залишитися без коштів!