19:16, 25 січня

Як салони краси працюють в умовах коронакризи?

Пандемія негативно вплинула на малий та середній бізнеси. Зокрема, постраждала індустрія краси. Та попри це, підприємці намагаються створити комфортні умови як для відвідувачів, так і для працівників.

поділитись:
Як салони краси працюють в умовах коронакризи? - фото 1

На приймання - за записом та тільки з ковід-сертифікатом. У цьому салоні карантинних обмежень дотримуються. Рената працює тут косметологинею.

«Тяжело, но мы справляемся. Заботимся о безопасности и наших сотрудников, и наших клиентов, и наших пациентов, которые к нам приходят. Сотрудники, как и наши постоянные клиенты - все вакцинированы», - каже співробітниця салону.

Сьогодні в салоні свято - 10 років роботи. З дня утворення тут працює пані Валентина. Жінці 67 років. І на пенсію вона поки не збирається. Бо професію свою любить.

«Мы здесь не только занимаемся эстетикой. Но мы здесь и поправляем здоровье. Мы здесь лечим остеохондрозы, артрозы, спондилоартрозы. Поэтому приходит очень много разных людей», - каже масажистка салону краси Валентина Савінкова.

Робітники зізнаються: за час пандемії втратили частину клієнтів. Деяких зупинили обмеження та карантин. У інших - виникли складнощі з грошима. Тож, для них - пропонують різноманітні знижки, акції та розіграші.

Тут впевнені: найгірше вже позаду. А тому готові розвиватися й надалі.