19:11, 19 січня

Як у Маріуполі відзначили Водохреще

В ополонку за здоров'ям та благодаттю! Сьогодні православні відзначають Водохреще. У Маріуполі тисячі вірян пірнали на водній станції рятувально-водолазної служби.

поділитись:
Як у Маріуполі відзначили Водохреще - фото 1


Попри мороз і холод, в ополонку - з головою. І таких вірян - тисячі. Перед зануренням у море - молитва. Після - традиційне обливання святою водою.

На території водної станції - намети з гарячими напоями. А також місця для обігріву. Задля безпеки жителів, на станції чергують швидка допомога та група рятувальників.

Зі святом містян привітав Кирило Папакиця, помічник народного депутата України Вадима Новинського.

"При поддержке Вадима Новинского проходит молебен и все мариупольцы могут к этому присоединиться. Также очень рады, что очень много людей участвуют в этом обряде. К Крещению Господнему хочется пожелать от имени Вадима Новинского каждой мариупольской семье крепкого здоровья, благополучия и пусть божья благодать оберегает каждую семью", - сказав помічник народного депутата України Вадима Новинського Кирило Папакиця.

Через карантин Водохреще відбулося без масових гулянь. Однак це не завадило маріупольцям активно та весело провести час.

Як все проходило у відео: