10:53, 29 червня

Як уникнути 14-денної самоізоляції тим, хто перетинає кордон України?

Уряд вніс зміни у законодавство стосовно самоізоляції, обсервації при перетинанні кордону та поліса страхування.

поділитись:
Як уникнути 14-денної самоізоляції тим, хто перетинає кордон України? - фото 1

Ніяких гарантій. Попри те, що КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» продовжують працювати за графіком 28 червня жодна людина не прибула з окупованої території.

Прикордонники нагадують, якщо ви перетинаєте КПВВ, а вас не пропускають на окуповану територію, у разі повернення на контрольовану територію необхідно пройти 14-денну самоізоляцію встановивши на своєму смартфоні додаток «Дія».

Такі ж умови стосуються всіх, хто прибуває з-за кордону ( «червоних» країн).

Уникнути самоізоляції можна в разі проходження ПЛР-тестування на території України, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

 

Щодо страхового полісу!

- Іноземцям та особам без громадянства, у яких відсутній поліс страхування, уповноважена службова особа підрозділу охорони державного кордону відмовляє у перетинанні державного кордону. Це не стосується іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України та осіб, яких визнано біженцями, або які потребують додаткового захисту.

- Поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування видається страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс). Він має покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діяти на строк перебування в Україні, - повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.