10:54, 30 вересня

Як захистити організм восени і не переплутати застуду з коронавірусом

Застуда, грип, а ще й - коронавірус. Восени кількість захворілих зростає. Як вберегти своє здоров'я та чи варто займатися самолікуванням?

поділитись:
Як захистити організм восени і не переплутати застуду з коронавірусом - фото 1

 

Зараз попит на популярні лимон та імбир поки невеликий та й ціна стабільна, розповідають продавці. Наголошують, попит зросте з першими холодами. Також популярні при профілактиці застуди - перець, часник, цибуля та зелень.

Лікарі стверджують: відрізнити ГРВІ від Civid-19 дуже важко. Оскільки це - вірусні хвороби, які мають однакові симптоми. Утім суттєвою різницею коронавірусу є відсутність запаху та смаку. Тому медики вже зараз радять робити щеплення від грипу.

"Вересень, жовтень, листопад - є оптимальними місяцями для вироблення імунітету, який спрацює проти грипу. І вона обов'язкова, особливо для тих людей з групи ризику. Тому що на тлі коронавируса грип - зараз він більш небезпечний. Принаймні ви будете захищені від вірусу грипу, сезонного", - каже лікар Галина Біленька.

І додає, при перших симптомах захворювання, а це - ломота в тілі, озноб, головний біль, кашель, закладеність носа, млявість - необхідно одразу телефонувати лікарю. Навіть якщо у вас не дуже висока температура.

В свою чергу у МОЗ розповіли, як відрізнити ГРИП від РГВІ:

Як захистити організм восени і не переплутати застуду з коронавірусом - фото 27662