19:53, 02.11.2020

Як зміцнити імунітет восени?

Імбир, лимон, лікувальні трави, гарний сон або заняття спортом. Що допоможе? Адже з похолоданням традиційно частішають випадки застудних захворювань.

поділитись:
Як зміцнити імунітет восени? - фото 1

Пані Тетяна запевняє, на застуду хворіє не часто. Каже, імунітет зміцнює переважно народними методами.

«Часник, цибуля, вітаміни обов'язково. Всі вітаміни, які нам доступні, ті ж овочі. Журавлина ось з'являється - будь ласка, на здоров'я. І зрошення гортані і носоглотки, сольовий розчин», - каже жителька Маріуполя.

Для міцного здоров'я треба гуляти на свіжому повітрі та вживати вітаміни, вважає Надія.

«П'ємо чай з лимоном, з імбиром. Займаємося дачі, весь час на дачі. Ось несу фрукти дітям».

Женьшень, шипшина, кропива, смородина, чебрець, звіробій, лимонник, пустирник, кульбаба або ехінацея. Для покращення імунітету фармацевти радять лікарські трави та плоди. Вживати їх можна у вигляді настоянок та відварів.

«При правильному прийомі, якщо використовувати від 5 до 10 днів, бажано навіть більше, близько місяця. Я думаю, що починати потрібно в перших числах осені, з вересня місяця. Якщо пропах курс невеликий, близько 30 днів, то на зиму на повну вистачає підняти імунітет», - ділиться фармацевт Ганна Заліщук.

Імбир, лимон, яблука, мандарини, цибуля або часник. Медики наголошують, фрукти та овочі, які містять велику кількість вітамінів зміцнюють організм та перешкоджають появі застуди. Також, щоб не хворіти, треба вести здоровий спосіб життя.

«Звичайно ж не зловживання алкоголем, відсутність сигарет і інших никотиновмісних речовин. Звичайно ж треба нам з вами регулярно займатися фізичною культурою. Тобто, хоча б вранці робити зарядку елементарну. Звичайно ж загартовування організму влітку», - зазначив оловний лікар ЦПМСД №3 Олександр Лазаренко.

А ще для міцного здоров'я треба гарно висипатися та побільше дихати свіжим повітрям, додають фахівці.