13:30, 08.12.2021

Які послуги можна отримати у Лівобережному реабілітаційному центрі

Індивідуальні та групові заняття, масаж, музика, каністерапія, послуга раннього втручання та сучасні сенсорні кімнати. Усе це є в Лівобережному реабілітаційному центрі, де діткам з інвалідністю допомагають частково позбутися вад зі здоров'ям та соціалізуватися. Як це відбувається?

поділитись:
Які послуги можна отримати у Лівобережному реабілітаційному центрі - фото 1

 

У закладі працює кімната каністерапії та є все необхібдне для реабілітації дітей з інвалідністю. Окрім спеціалізованих кімнат та тренажерів, заклад має ще й авто, обладнане саме для таких дітей. Аби у разі, якщо батьки не мають такої змоги, забирати малечу з дому чи школи до центру, а потім відвозити назад. Тут також є послуга раннього втручання. А це - дуже важливий момент у психофізіологічній реабілітації, - зауважила директорка департаменту соцзахисту населення Ірина Коробка. А ще скоро запровадять послугу денного перебування.

«З січня вона зайде вже саме на закупівлю, і харчування буде, яке теж іде з місцевого бюджету, і воно буде безкоштовне. Тому послуга денного перебування - це саме та послуга, яка надасть розширення саме часу надання цієї реабілітації».

Ірина Коробка також підкреслює: для отримання таких послуг спочатку треба звернутися до органів соцзахисту. Там оцінлять потреби майбутнього пацієнта та його батьків, сформують медичний висновок, за яким вже розроблятиметься індивідуальна програма реабілітації.