19:05, 19 січня

Які проєкти у цьому році будуть реалізовані у Маріуполі

Додаткове обладнання плавбасейну Нептун, будівництво асфальтобетонного заводу та озеленення парку імені Гурова. Ці та інші проєкти сьогодні ухвалили на засіданні виконкому.

поділитись:
Які проєкти у цьому році будуть реалізовані у Маріуполі - фото 1


Будівництво за 2,5 мільйони євро. Першого квітня почнуть зводити новий асфальтобетонний завод. А продукцію випускатимуть з липня. Про це повідомив міський голова Вадим Бойченко сьогодні на засіданні виконкому.

"Если мы до этого выходили, условно, 10 км делали, то в этом году задача стоит 30 км, а в будущих периодах выходить на 50 км дорог в год. Собственными силами, с новой технологией и с новым качеством. И в этом году запланирована реконструкция проспекта Мира. Это от строителей до Куприна. Два участка", - розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Відповідний проєкт ухвалили одноголосно. Також цьогоріч озеленять парк імені Гурова. Це другий етап реконструкції. Мер підкреслив: такий масштабний проєкт втілюють не тільки за кошти містян. Головна частина - обласний бюджет, гроші від Президента Володимира Зеленського та від Групи Метінвест.

"Наша главная цель, чтобы каждый район был самодостаточный и самостоятельный. Чтобы в каждом районе была спортивная зона, чтоб была культурная зона, чтоб была зона рекреации отдыха", - зазначив мер.

На оновлення території парку вже виділили понад 340 мільйонів гривень.

"Передаємо затрати на Зеленбуд, роботи включають в себе будівництво дитячих та спортивних майданчиків, озеленення для Центральної алеї та ін.", - розповів начальник управління капітального будівництва Михайло Орліченко.

Також у межах другого етапу реконструкції плавбасейну "Нептун" будуватимуть спортивну базу для підготовки паралімпійців. З відповідною ініціативою виступив голова Олімпійського комітету України Сергій Бубка. Крім того, з'являться територія для розминки та тренажерні зали.

"Уже в первом квартале есть намеченные планы, пока их не будем анонсировать. Но есть диалог с Министерством спорта, что один из Чемпионатов Украины уже пройдет в первом квартале, в Мариуполе. Мы ждем, чтоб объект был введен в эксплуатацию", - сказав Вадим Бойченко.

На цей етап ремонту виділили 150 мільйонів гривень.