14:35, 19 листопада

Який хліб дешевше – з магазину, чи власного виробництва?

На думку деяких містян, хліб - головний продукт на будь-якому столі. Здебільшого, люди купують його вже готовим, проте дехто - випікає буханки вдома. Чи правда, що так виходить дешевше? І чи можна заощадити на магазиновій паляниці?

поділитись:
Який хліб дешевше – з магазину, чи власного виробництва? - фото 1

 

Олена майже рік на продаж виготовляє корисний, безлактозний хліб на заквасці. Продукцію доставляє самостійно. Ділиться, в умовах карантину, бувають випадки, коли доводиться залишати товар біля будинку покупця. Тож, клієнт виходить та забирає його. А ось процес приготування паляниці займає три дні.

«Безглютеновые сорта без различных добавок, зеленая гречка 100% - 190 грн. Цена кажется высокая, но, если это разделить про порционно. к примеру, детям грамм 30, женщинам - 50, а мужчинам - 70 грамм. Выходит, что этого хлеба хватает на 2 недели. И это не так уж и дорого», - каже виробниця Олена Коритко.

Валентина купує хліб лише в магазині. Каже, тут часто акції і знижки. Та однієї буханки жінці вистачає на 4 дні. А ось продавчиня Олександра каже, ще декілька днів тому у кіосках хліб подорожчав ще на 2 гривні.

«Потому что газ дорожает, транспортировка из других городов. Дорожает не только хлеб, топливо. Это уже следствие дрожания. Конечно сложнее. Высказываний очень много. Но я ведь просто продавец, поэтому приходится выслушивать».

Приблизна вартість інгредієнтів для випікання пів кілограма звичайного домашнього хліба складає 10 гривень. Така ж кількість злакового на заквасці стане вам у майже 100. У магазинах та кіосках можна вкластися десь у 18 гривень, а - подекуди і в 15.