19:01, 15 вересня

YASNO запустив мобільний додаток для жителів Донеччини

Сплатити за електроенергію без черг. Передати показання лічильника у декілька кліків і контролювати власне енергоспоживання. Жителі Донеччини можуть робити все це за допомогою ґаджета у будь-який зручний час.

поділитись:
YASNO запустив мобільний додаток для жителів Донеччини - фото 1

Енергопостачальник YASNO запустив мобільний додаток. Як його встановити на смартфон та чи дійсно це так легко?

У додатку можна сплачувати за електроенергію, а ще передавати показання лічильника та відстежувати енергоспоживання.
В YASNO зазначають - постійно вдосконалюють онлайн-сервіси. Додаток зробили максимально доступним і зручним - із простим інтерфейсом, яскравим дизайном.

«Наші клієнти можуть вирішити питання та замовити енергоефективні послуги за допомогою чат-бота у вайбері. Сьогодні ми запустили мобільний додаток, але ми розуміємо, що не кожен наш клієнт має доступ до смартфону або комп'ютеру, тому всі наші сервіси передбачають можливість роботи з іншими особовими рахунками. Це корисно для людей поважного віку, які мають можливість розраховуватись онлайн за допомогою більш молодших родичів», - зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Щоб встановити додаток, користувачам смартфонів, які зареєстровані в Особистому кабінеті постачальника, достатньо відсканувати QR-код або знайти додаток у GooglePlay чи AppStore під назвою YASNO, клікнути «Встановити», відкрити додаток та обрати Донецьку область; ввести логін та пароль, які використовуються для входу в Особистий кабінет.