За добу в Донецькій області виявили 585 випадків коронавирусу

Серед нових хворих - 29 дітей. Також за добу в області зафіксовано три смерті від наслідків Covid-19.

Нові випадки захворювання виявлені:

– 206 у Маріупольській ТГ;
– 52 у Костянтинівській ТГ;
– 41 у Слов’янській ТГ;
– 39 у Покровській ТГ;
– по 31 у Краматорській та Торецькій ТГ;
– 27 у Добропільській ТГ;
– 26 у Дружківській ТГ;
– 25 у Мирноградській ТГ;
– 21 у Мангушській ТГ;
– по 19 у Селидівській і Вугледарській ТГ;
– по 11 у Великоновосілківській та Лиманській ТГ;
– 10 у Курахівській ТГ;
– по 5 в Олександрівській та Очеретинській ТГ;
– 4 у Мар’їнській ТГ;
– 2 у Нікольській ТГ.

Всього по Україні за минулу добу дігноз коронавірус підтвердився у 8940 жителів. З ускладненнями госпіталізовано 2042 особи, померло - 367, одужали - 12075.

#Коронавірус #Донецька область

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Збройні сили України звільнили село Новохатське в Донецькій області: противник поніс втрати і відступив. Дивіться відео.
В Державній прикордонній службі України роз'яснили деталі в'їзду Анастасії Березовської, яка підозрюється у спробі вчинення злочину в Монако, на територію України.
"Тіло померлої транспортували на ручному візку на відстань 12 кілометрів": жахлива реальність одного з українських сіл, куди не доїжджають медики та служба порятунку.
Теги