20:58, 21.04.2020

За кермом під час пандемії – що варто знати водіям?

Вірус може довго жити на різних поверхнях. Тому лікарі закликають водіїв ретельно обробляти авто. Чим дезінфікують власний транспорт та скільки людей можуть їхати в салоні одночасно?

поділитись:
За кермом під час пандемії – що варто знати водіям? - фото 1

 

Тарас за кермом в масці та рукавичках. Для себе й рідних придбав ще й засоби для дезінфекції.

«Обробляються руки, ручки, кермо. У належному стані підтримується чистота автомобіля».

Коробка передач, панелі, ручки, кермо. Зсередини автівку слід обробляти до і після поїздок, кажуть фахівці. Краще спиртовими серветками або антисептиком. А салон радять часто провітрювати.

«Раптом хвора людина або носій знаходиться в салоні, з повітрям, який він видихає, безліч мікробів поширюється. Найдієвіший засіб позбавитися від цього - це провітрити автомобіль», - радять фахівці.

Маски - треба міняти щодекілька годин, рукавички - хоча б раз на день, - розповідають медики. Дотримуватися санітарних норм просять водіїв і в поліції.

Те, що під час карантину в приватному авто не можна перевозити більше двох осіб, це фейк, пояснюють правоохоронці. Нині діє лише одне обмеження.

«На період карантину у нас встановлена заборона для виїзду та в’їзду в область. У нас працюють на території району для цього блокпости», - зазначив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Під час пандемії експерти радять водіям частіше робити вологе прибирання в автівці. Краще - з антибактеріальною рідиною.