20:07, 05.08.2020

За смерть дитини у стоматології в 2017 році відповість анастезіолог

Трагедія сталася три роки тому. Дворічний хлопчик помер у стоматологічному кріслі. Під час процедури дитині зробили загальний наркоз. Він помер не приходячи до тями.

поділитись:
За смерть дитини у стоматології в 2017 році відповість анастезіолог - фото 1

Трагедія сталася 22 липня 2017 року. Під час процедури хлопчику зробили загальний наркоз. Клінічна смерть наступила під час стоматологічного втручання.

«Довести факт лікарської помилки складно, тому кропітка робота зайняла три роки», - повідомляє пресслужба поліції Донеччини.

Було проведено 4 довготривалі комісійні судово-медичні експертизи у різних містах країни, зокрема у МОЗ України. Згідно з висновками комісійних судово-медичних експертиз було встановлено, що смерть малюка спричинили саме дії лікаря-анестезіолога.

Слідство встановило - хлопчик загинув через асфіксію. Через недбалість лікаря бинт перекрив доступ кисню до організму дитини.

Кримінальне провадження спрямовано до суду. 52-річна жінка-анастезіолог може опинитися за ґратами на строк до 5 років або до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.