19:49, 13 квітня

Заступник міського голови зустрівся з представниками батьківських комітетів

З представниками батьківських комітетів маріупольських шкіл Олександр Кочурін обговорювали централізовану охорону в школах та садочках, закупівлю обладнання для української школи, електронну платформа для перших-четвертих класів, а також створення недержавного вишу "Метінвест-Політехніка".

поділитись:
Заступник міського голови зустрівся з представниками батьківських комітетів - фото 1

Чи вийдуть саме першокласники незабаром до школи? Відповідь на це питання буде у четвер. Рішення залежатиме від епідситуації у місті, повідомив Олександр Кочурін. А ось платформа для початкових класів - електронні журнали та щоденники - мають з'явитися вже до першого вересня. Також триває закупівля обладнання для української школи. Тому батькам здавати гроші - на парти та інше - не треба. Щодо безпеки - всі навчальні заклади матимуть централізовану охорону.

Цікавилися батьки й будівництвом політехнічного університету. На думку помічниці ректора ПДТУ Олени Сорочан, місцеві виші мають розвиватися та долучати якомога більше випускників.

"Ми певні, що всі університети разом зможуть надати можливість залишити нашу молодь у нашому місті. Це наша мета, усіх університетів", - зазначила Олена Сорочан.

У приватному університеті "Метінвест-Політехніка" маріупольці навчатимуться безкоштовно, наголосив Олександр Кочурін. На перший курс набиратимуть двісті чоловік.