12:40, 24.06.2021

Здай батарейку - врятуй довкілля

Уже третій рік поспіль працівники меткомбінату "Азовсталь" Групи Метінвест проводять безстрокову екологічну акцію, яку започаткували вихованці освітньої програми "Зелений паросток".

поділитись:
Здай батарейку - врятуй довкілля - фото 1

20 кубометрів ґрунту або 400 літрів води. Саме стільки може отруїти лише одна батарейка. Аби запобігти негативним наслідкам для довкілля, маріупольські металурги третій рік поспіль продовжують збирати використані елементи живлення.

Спеціальні бокси встановлені зокрема і на прохідних та в адмінбудівлях комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Їх спорожнюють щокварталу. Цього разу назбирали 165 кілограмів.

«Громадський союз "Зелений центр Метінвест" готується до чергової відправці партії відпрацьованих батарейок в Київ на підприємство "Екологічні інвестиції". Приблизно з Маріуполя ми плануємо відправити близько 400 кг, 330 кг - Запоріжжя і близько 100 кг з Кривого рогу», - розповіла координаторка громадської спілки "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.


У Києві ж компанія "Екологічні інвестиції" готує надіслані батарейки до транспортування. За словами київських фахівців, далі гальванічні елементи везуть до Румунії. Там їх вже переробляють на спеціалізованому заводі.