10:24, 06.10.2020

Юнакові, який жорстоко вбив чоловіка, загрожує 15 років за гратами

Нагадаємо, надзвичайна подія сталася ввечері 30 червня. Нетверезий 15-річний підліток посварився і побив чоловіка. Від отриманих травм той помер.

поділитись:
Юнакові, який жорстоко вбив чоловіка, загрожує 15 років за гратами - фото 1

Нагадаємо, інцедент стався вночі, 30 червня. На території одного з дитячих садків Маріуполя нетверезий 15-річний юнак посварився з чоловіком. Від слів хлопець перейшов до справи. Сильно побив людину, той впав. Коли підліток зрозумів, що чоловік не подає ознак життя - підпалив його і пішов додому.

Без свідомості з численними ушкодженнями чоловіка знайшли вночі 1 липня. Тиждень він пробув у комі і помер в лікарні. В ході проведення досудового розслідування оперативники вийшли на школяра 2005 року народження. Факти свідчили про його причетність до злочину. Речовим доказом стали сліди крові на його одязі. Хлопець зізнався у скоєному. Його затримали.

На даний момент обвинувальний акт спрямований до Жовтневого районного суду. Максимальне покарання з урахуванням віку обвинуваченого - до 15 років позбавлення волі, - повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.