12:15, 31.12.2020

"Зелений центр Метінвест" привітав зі святами активних учасників екологічних конкурсів

Юних маріупольців нагородили за творчі та екологічні саморобки. Дітлахи брали участь у двох конкурсах від громадської спілки "Зелений центр Метінвест".

поділитись:
"Зелений центр Метінвест" привітав зі святами активних учасників екологічних конкурсів - фото 1

Свій подарунок отримала дев'ятирічна Аріна. Вона брала участь у конкурсі "Лист Святому Миколаю" від "Зеленого центру Метінвест". Розповідає, майструвала композицію з фетру.

«На картонці, з мамою, вирізали будиночок, сніг, небо, ялинку. І потім це все склеювали. Відчувала щастя тому, що я могла виграти в якомусь із конкурсів», - каже дівчинка.

А от Кирило та Анастасія взяли участь у конкурсі "Еко-ялинка", теж від "Зеленого центру Метінвест". Самостійно майстрували новорічні дерева з вторсировини. За корисну для довкілля та творчу роботу отримали святкові подарунки.

«Я надихнувся роботою, яку робив за працями. Я зі своїм класним керівником робив соняшник, теж в такій технології. Дуже цікаво, дуже красиво. Мені дуже сподобалося, захоплююче. Дуже радий, мені подарували цукерки і бичка», - каже учасник конкурсу Кирило Князев.

Такі конкурси - вже традиційні, кажуть організатори. Заявки на участь у двох конкурсах надіслали понад 120 дітлахів, 40 з них визнані переможцями. Роботи оцінювали в різних вікових категоріях, а також додавали бали за фото в соціальних мережах.

«"Лист Святому Миколаю" ми оцінювали якість оформлення листівки, так більшою мірою зміст. Дитина робив не тільки упор на те, що хоче отримати, а також на свої корисні екодела, які він робив протягом року. За конкурсом "Еко-ялинка". Одним з критеріїв була екологічність матеріалів, з яких еко-ялинка. Інший - публікація в соцмережах, де за кожні 5 лайків додавали бал», - розповіла координаторка освітньої програми "Зелений паросток" Наталя Єрмоленко.

Переможці отримали солодкі подарунки, іграшкового Діда Мороза або символ наступного року.