11:41, 13 серпня

"Зелений центр Метінвест" продовжує прийом заяв у проєкті "Допоможемо кожному"

Взяти участь можуть ОСББ та житлово-будівельні кооперативи. Переможці отримають ремонт у під'їзді, економне освітлення або нові поштові скриньки.

поділитись:
"Зелений центр Метінвест" продовжує прийом заяв у проєкті "Допоможемо кожному" - фото 1

Проспект Будівельників, 152. Відтоді як сусіди створили ОСББ, цей будинок значно оновився. Сьогодні завдяки проєкту "Допомога кожному" від «Зеленого центру Метінвест» мешканці мають змогу відремонтувати вхідні групи у чотирьох під'їздах.

За словами організаторів, щомісяця проєкт набирає обертів. ЗокрЕма у липні "Зелений центр Метінвест" отримав близько 60 заяв на участь. Половина з них - вже у роботі. Головна умова, аби мешканці хотіли поліпшити своє житло.

«Необхідно зібрати не менше 50% підписів. Тобто повинна бути підтримка у проекту. Для того, щоб люди всі були згодні, готові і розуміли, що і як необхідно робити. Ми виділяємо будівельні матеріали, ми виділяємо комплект освітлення енергозберігаючого. І надаємо підтримку в інших категоріях», - зазначила координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Проєкт "Допомога кожному" підтримує екологічні ініціативи маріупольців, надає садове приладдя та будівельні матеріали.

У тих, хто такою нагодою ще не скористався - є час. Заяви прийматимуть до 30 листопада в "Зеленому центрі Метінвест" за адресою: 24 квартал, 21а у будні з 9-ї до 18-ї або ж електронною поштою.