11:30, 24 серпня

"Зелений центр Метінвест" продовжує реалізовувати новий проєкт "Допомога кожному"

Оновлення та поліпшення умов. Нині сприяють з ремонтом школі № 36. Що зробили?

поділитись:
"Зелений центр Метінвест" продовжує реалізовувати новий проєкт "Допомога кожному" - фото 1

У школі реалізують новий проєкт "Допомога кожному". У закладі оновлюють вхідну групу. За підтримки "Зеленого центру Метінвест" для ремонту закупили матеріали.

«Нам придбали будівельні матеріали. А завдяки допомозі батьків та працівників школи ми власними силами змогли реалізувати і підготувати школу до навчального року», - розповідає директорка Руслана Карнаушенко.

Співпрацюють вже давно, додає директорка. За сім років реалізували п'ять ініціатив.

«Ми облаштували метеомайданчик, на якому діти вивчають явища природи, прогнозують, навчаються, прогнозують на уроках "Я досліджую світ". Завдяки конкурсу "Місто нашими руками" ми виграли спортивний майданчик з антивандальними тренажерами для занять спортом на свіжому повітрі».

Долучитися до нової програми "Допомога кожному" можуть і ОСББ, і житлові кооперативи, і громадські організації. Заяви приймають на щось одне з п'яти напрямків: підтримка екологічних ініціатив, допомога в закупівлі матеріалів, придбання дитячих та ігрових майданчиків, поштових скриньок і комплектів освітлення. Та нині працюють над створенням ще декількох ідей.

«Починаючи з 1 вересня "Зелений центр Метінвест" готує кілька цікавих проектів, саме для шкіл міста. В рамках яких будуть встановлені павільйони для проведення уроків на відкритому повітрі і благоустрій території, а також створення невеликих садових ділянок», - розповіла координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Подати заявку на участь у проєкті можна в офісі громадської спілки "Зелений центр Метінвест", з 9:00 до 18:00, за адресою 24-ий квартал, 21-А. Або ж написати на електронну пошту ZC.METINVEST@metinvestholding.com