15:15, 20.06.2021

Житель Донеччини створив унікальний музичний інструмент

Хотів перевірити якість глини, а винайшов музичний інструмент. Керамофон створив підприємець зі Слов'янська. Грає на ньому сам та навчає інших. А незабаром хоче створити справжній керамічний оркестр.

поділитись:
Житель Донеччини створив унікальний музичний інструмент - фото 1

Класична, народна чи сучасна - будь-яку мелодію Юрій виконує ...на горщиках. Свій унікальний глиняний інструмент, що має 33 дзвони та 3 октави підприємець, а в минулому викладач музики, вигадав та виготовив у власній керамічній майстерні. Винахід назвав - керамофоном.

Вже 20 років на підприємстві виготовляють предмети з глини. А ще незвичні керамічні інструменти. Незабаром тут хочуть створити інструменти для цілого оркестру.

На підприємстві проходять і екскурсії. Сюди з'їжджаються з усіх куточків Донеччини. Крім того тут навчають створювати ляльок з глини. Згодом ці глиняні фігурки можуть стати справжніми героями мультфільму.
На підприємстві кажуть: нині бізнес переживає не найкращі часи. Та саме творчість допомагає керамістам знаходити натхнення для занять улюбленою справою. І ділитися своїм захопленням з іншими.