10:40, 09.06.2021

Жителі провулка Сєдова на Лівобережжі скаржаться на стан дороги

Викликати швидку або таксі - майже неможливо. А пройти вулицею самостійно - іноді небезпечно. На нашу "гарячу лінію" звернулися жителі Лівобережжя. Кажуть, на дорозі відсутнє покриття, а в дощ із землі вимиває каміння.

поділитись:
Жителі провулка Сєдова на Лівобережжі скаржаться на стан дороги - фото 1

За словами містян, аварійну ділянку комунальники ігнорують вже 15 років. Проте цьогоріч в "Автодорі" ремонт все ж таки обіцяли. Коли стануть до роботи?

Аби скористатися послугами таксі, потрібно виходити на сусідню вулицю. Бо до провулка Сєдова водії їхати не хочуть, скаржаться жителі. Дорога в аварійному стані вже 15 років. У негоду в провулку постійно збирається вода. Дощем вимиває каміння та затоплює двори.

За допомогою до міськради сусіди звернулися торік. Там пообіцяли: провулок відремонтують у 2021-му. Проте в "Маріупольавтодорі" таку обіцянку заперечують. Нині збираються оновити покриття не провулка Сєдова, а вулиці. Цю ділянку до плану ремонтів теж внесуть. Проте вже на наступні роки.
Комунальники наголошують, цьогоріч роботи побільшало. Зараз займаються плануванням ремонтів не тільки вулиць міста, але й селищ, які увійшли до складу Маріупольського району.