11:55, 22 січня

Жителі селищ під Маріуполем скаржаться на незручності з транспортом

Cтворити додаткові рейси та подовжити 58 маршрут. Бо звідти маршрути прямують лише до АС-2, вимагають у петиції до міської влади жителі селищ Старий Крим, Зірка та дачних кооперативів.

поділитись:
Жителі селищ під Маріуполем скаржаться на незручності з транспортом - фото 1

З приміської автостанції АС-2 автобус № 58 прямує до селища Старий Крим. Пані Тетяна чекає на маршрутку. Каже, в місто їздить по продукти та в аптеку. І хотіла б, щоб маршрут подовжили та додали комунальний транспорт.

«У зв'язку з тим, що студенти їздять. Ось цей проміжок, відстані дуже маленькі. 8 гривень тут, 8 гривень там. Ми просили продовжити маршрут навколо хоча-б Драмтеатру, щоб можна було добиратися одним в центр міста, а не декількома», - каже жителька Старого Криму Тетяна Параскєва.

Загалом на 58-му маршруті працюють 4 машини. Прибувають приблизно кожні 20 хвилин. Пані Ірина зі Старого Криму в Маріуполь їздить на роботу. Скаржиться, в "години пік" автобуси переповнені, тому потрапити всередину дуже важко.

«Зараз ще більш-менш, так як карантин, не всі їздять. А ось до цього була обстановка більш-менш спокійна - в автобус взагалі не влізеш. Частота ніби нормальна, один в 20 хвилин. Але хоча-б, щоб він був побільше, щоб більше людей поміщалося», - каже жінка.

Задля подовження маршруту та збільшення машин на лінії, містяни створили електронну петицію. Також серед пропозицій громадян створити хоча б один додатковий рейс о 22 годині. У департаменті транспорту та зв'язку розповіли, це прохання людей виконати невдовзі вони не можуть. Тому пропонують їхати з пересадкою на зупинці АС-2.

«Продовжувати маршрути найближчим часом поки не плануємо, тому що це призведе до ще більших збитків, до великої протяжності маршруток, до збільшення кількості транспортних засобів на цьому маршруті. Що собі дозволити зараз не може жоден перевізник. Відповідно до того, що зараз відбувається і карантинними обмеженнями знижена значно активність пасажирів, знижені пересування», - зазначив директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Стосовно ж комунального транспорту на цьому маршруті, нині такої можливості місто теж не має - додав Василь Клат. Проте пообіцяв - це питання розглянуть при розробці стратегії розвитку до 2030 року.