19:25, 10.07.2020

Жителі селища Пісчане понад місяць без води

На вулиці - спека, а з кранів - жодної краплі. На "гарячу лінію" нашого телеканалу звернулися жителі вулиці Гірської. Скаржаться, попри те, що комунальники постійно проводять якісь роботи, місцеві без води вже понад місяць.

поділитись:
Жителі селища Пісчане понад місяць без води - фото 1

Піщане. Вулиця Гірська. В будинках перебої з водою - понад місяць. Це просто знущання, - скаржаться місцеві, адже як тільки спека, крани - порожні.

«Неможливо помити руки, збирається посуд. Це знову згадуємо середньовіччя, починаємо чашки, тазики. Греєм воду в чайниках, на печах. Приватний сектор, у всіх є котики, собачки, це все треба напоїти, така спека. Ну, вибачте, антисанітарія може така розвинутися взагалі нереальна, мало коронавируса, холери хочуть?», - обурена місцева жителька Тетяна Шамова.

Пані Тетяна додає, єдиний порятунок - діжка та резервуари. Але й там вода - закінчується.

«Ми запасаємося, наливаємо повну, тому що у нас це дуже частий випадок, що влітку немає води».

Мешканці згадують, проблему не вирішують кілька років. Зимою та восени - напір є завжди. А ось із початку літа воду дають на декілька годин. Потім три дні - жодної краплі. І так по колу.

«Води не було. О першій годині ночі дали хороший натиск. Вранці натиск дуже хороший був, не такий, як зараз, але хороший. А зараз прийшла, вибачте, там кран зриває, такої води я не пам'ятаю взагалі. Це спеціально. Ось так в минулому році теж викликали телебачення і два місяці вода була ідеально», - розповідає жителька Наталя Терентьєва.

Люди кажуть, питали в жителів інших вулиць, у них з водою все гаразд, проте є інша проблема...

«Протягом цього тижня постійно відключають світло».

У міськводоканалі розповідають, негаразди дійсно є. І причина - у відключенні світла. Саме там, де стоїть насосна станція.

«Це наша електроенергія, її відключають, її дуже часто відключають по вулиці Флотській, відповідно, коли на вулиці Флотській немає електроенергії, насосна станція зупинена і вона не працює і в крайні точки вода не доходить. Аварійні роботи і дуже часто бувають на їх лініях», - зазначила заступниця начальника КП "Міськводоканал" Наталя Баркалова.

Тож телефонуємо до енергетиків. Там запевняють, у селищі - жодних аварійних відключень.

«Все працювало в штатному режимі по району Піщанки. Відключень підстанцій на тому районі на даний момент немає. Наші клієнти все зі світлом, наше обладнання знаходиться в робочому стані», - запевнив начальник Маріупольського РЕМ Роман Дорофієнко.

Тож, ми стежитимемо за ситуацією.