18:45, 25.08.2020

103 маріупольські родини отримали квартири

У День Державного Прапора України. Ключі від квартир вручили мер Вадим Бойченко та голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

поділитись:
103 маріупольські родини отримали квартири - фото 1

Так, 60 сімей з числа «нових маріупольців» отримали 2-, 3- та 4-кімнатні квартири. Це фахівці в сфері освіти, охорони здоров'я, працівники силових відомств і містоутворювальних підприємств, пільгові та соціально незахищені категорії громадян. Також в межах регіональної програми щодо забезпечення житлом дітей, позбавлених батьківського піклування, ключі від власних квадратних метрів отримали 39 дітей-сиріт. Новоселами стали й чотири родини воїнів-інтернаціоналістів.

«Вручаємо більше ста квартир тим людям, які особливо потребують цієї допомоги. Які не втратили віру в нашу країну. Ми повинні дбати про кожного з нас. Особливо про наших дітей. Які чекають сьогодні цієї важливої ​​допомоги. Мені хочеться сказати, що кожна сім'я, особливо ті дітки, які були позбавлені опіки, вони повинні спиратися на нас, на дорослих», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.