21:08, 22.01.2020

17 жертв - коронавірус продовжує вбивати

Вже 444 підтверджених випадків захворювання. Новий вірус поширився з Ухані в кілька провінцій Китаю, а також в США, Таїланд і Південну Корею.

поділитись:
17 жертв - коронавірус продовжує вбивати - фото 1

Китайська влада закликала людей припинити в'їзд і виїзд з Ухані, міста, в центрі якого стався спалах віруса. На цю годину відомо про 17 жертв. Влада Китаю визнала, що країна зараз перебуває на «самій критичній стадії» профілактики і контролю захворювання - пише bbc.com.

Сьогодні влада Сполучених Штатів підтвердили перший випадок захворювання на території країни. Пацієнт, у якого діагностовано ця інфекція, 15 січня повернувся в США з Ухань. Він звернувся за медичною допомогою в штаті Вашингтон. 20 січня лабораторні аналізи підтвердили наявність коронавируса у пацієнта, повідомив американський Центр з контролю за захворюваннями.

Нагадаємо, випадки захворювання раніше були зафіксовані в Тайланді, Японії та Південній Кореї.


Китаю до сих пір не вдалося підтвердити точне джерело вірусу, а також як він поширюється і мутує. Ознаки зараження новим вірусом включають респіраторні симптоми, лихоманку, кашель, задишку і утруднене дихання. Є докази того, що захворювання «в основному передавалося через дихальні шляхи», а кашель і чхання є дуже ефективним способом поширення вірусів - зазначив Китай.