17:57, 22 березня

23 березня в Україні очікується мінлива хмарність. Що чекати жителям Донеччини?

Завтра майже у всіх регіонах переважатиме похмура погода, очікуються дощі з мокрим снігом.

поділитись:
23 березня в Україні очікується мінлива хмарність. Що чекати жителям Донеччини? - фото 1

Лише в деяких Західних регіонах спостерігатиметься мінлива хмарність. Температура повітря по країні коливатиметься від 3 до 9 градусів тепла. Нічні показники від 0 до -5.

На Донеччині завтра хмарно та з опадами. Вночі синоптики обіцяють на дорогах ожеледицю, слабке налипання мокрого снігу, слабкий туман.

23 березня у Маріуполі весь день очікується мінлива хмарна погода. Синоптики передбачили продовження нічного снігу с дощем до обіду. Денні показники +1 +3, нічна температура +1. Атмосферний тиск 749 міліметрів. Вітер північний від 3 до 6 м/с.

Вівторок у Донецьку минатиме під похмурим небосхилом. До нічного снігу вдень приєднається ще і дрібний дощ, який триватиме до другої половини дня. Температура повітря вдень 0+3, вночі 0.

У Новоазовську на зміну нічному мокрому снігу вдень прийде сильний дощ. Вдень +1 +6. На ніч також передбачають дощ та +2.

Похмура метеоситуація у Бердянску не поступатиметься своїми позиціями протягом дня. Сильний нічний дощ продовжуватиметься до другої половини дня. Показники вдень +1 +5 , вночі +1.

Сонечко в цей день оминатиме і Мангуш. Вдень очікується посилення нічного дощу, на вечір - без опадів. Вдень температура +1 +5, нічні показники до +1.

Погода У Селищі Нікольське також буде мінливою та хмарною. Вночі піде дощ, який триватиме до другої половини дня. Температура вдень 0 +5 , Вночі позначка термометра покаже 0.

У Києві із самого ранку буде чистий небосхил. Денна температура поступово прогріється від -2 до +1, вночі -2.