13:20, 16 вересня

30-річчя Національної олімпійської збірної України відсвяткували у Києві

На заході був присутній Володимир Зеленський. Також на церемонію завітав президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах. Яскраве свято стало можливим завдяки підтримці компанії "Метінвест".

поділитись:
30-річчя Національної олімпійської збірної України відсвяткували у Києві - фото 1

Церемонія з нагоди тридцятиріччя Національного олімпійського комітету відбулась у Палаці мистецтв "Україна". Тут зібралися легендарні спортсмени, які за роки незалежності не раз прославляли нашу країну.
Розвитку спорту в країні і надалі приділятимуть велику увагу.

«Ми тільки на старті. Але ми почали вже відновлення та побудову спортивної інфраструктури. Найперше, дитячої. Ми зробили спорт стратегічним напрямком держави», - зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Серед запрошених гостей були і представники підприємств Групи Метінвест - призери та переможці чемпіонатів світу, Європи, України та області. Зокрема і Маріуполя.

Група "Метінвест" постійно популяризує здоровий спосіб життя. За 15 років інвестувала у розвиток культури та спорту 255 мільйонів гривень. Щорічно на підприємствах компанії проходить олімпіада Metinvest Steel Games. А виробничі майданчики стають місцем для спортивних рекордів.