20:03, 28 січня

"7 днів спорту" - у Маріуполі стартував всеукраїнський марафон. Встигни стати учасником

Участь у змаганні беруть понад 300 учасників із багатьох міст країни. Що потрібно робити та які подарунки отримають переможці?

поділитись:
"7 днів спорту" - у Маріуполі стартував всеукраїнський марафон. Встигни стати учасником - фото 1

Стрибки, випади або присідання. Сьогодні пані Аліна розпочала перший день тижневого марофону "7 днів спорту". Каже, руханку робить переважно зранку, якщо ж не встигає - виділяє півгодини протягом дня.

«Чергую - один день я на ноги роблю, інший день на верхню частину тулуба. Тобто, буває, я міняю свої вправи. Якщо на ноги, то це присідання, нахили, наприклад. На верхню частину - це махи руками, віджимання. Я намагаюся, щоб все тіло було задіяно. Так би мовити, за тиждень пройшлася по всіх м'язах свого тіла», - каже учасниця марафону Аліна Козицька.

Участь у марафоні взяла й доцентка Приазовського державного технічного університету Тетяна Горохова. Свій перший день змагання жінка почала з пробіжки та фізичних вправ на вулиці.

«Взагалі, я 26 років професійно займаюсь хореографією. Танцюю, полюбляю бігати, особливо зранку. Це надає енергії. І полюбляю займатися якимись фітнес-вправами або бігом, або танцюю зранку», - ділиться жінка.

Усе, що треба - це протягом тижня по півгодини займатися улюбленим видом спорту та надсилати результати організаторам. Любителі бігу або спортивної ходьби мають щодня долати 5 кілометрів.

«З 28 січня до 3 лютого постійно 7 днів треба надсилати нам щоденний звіт свого фітнес-трекера або фітнес-браслета та своє фото, як ви займаєтеся спортом», - зазначила представниця Молодіжної ради Маріуполя Олександра Куличенко

У всеукраїнському марафоні "7 днів спорту" беруть участь понад триста учасників різного віку з багатьох міст країни.

«Цим марафоном ми хочемо показати, що спорт є дієвим інструментом у підтримці психічного здоров'я. Ми вже реалізовували проєкти щодо підтримки молоді у спорті та психічного здоров'я. Це - наступний проєкт. Ми не зупиняємося та будемо подібні проєкти впроваджувати в майбутньому», - розповів координатор проєктів та програм Маріупольської Спілки молоді Михайло Юртін.

Усі учасники змагання отримають електронні Е-медалі. 50 людей, які зареєструвалися першими та пройшли весь марафон, нагородять сертифікатами. Трьох переможців визначать рандомно 5 лютого. Серед призів: спортивний рюкзак, бездротові навушники та фітнес-браслет.