15:07, 27.08.2020

7 мільйонів гривень витратили чиновники Донеччини на антисептики і маски для школярів

Навчальні заклади в Донецькій області 1 вересня розпочнуть новий навчальний рік в звичайному режимі, про це на брифінгу повідомила директор департаменту освіти і науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева.

поділитись:
7 мільйонів гривень витратили чиновники Донеччини на антисептики і маски для школярів - фото 1

Всі навчальні заклади Донецької області почнуть роботу 1 вересня у звичайному режимі.

У області є досвід організації навчального процесу в умовах адаптивного карантину. Разом з тим, проводиться робота з недопущення поширення коронавірусної хвороби серед учнів. Так, постійно проводиться роз’яснювальна робота, розробляються чіткі алгоритми дій на випадок виявлення коронавірусу в учнів або працівників, медичні пункти наразі забезпечені усім необхідним, а навчальний процес та переміщення дітей у закладах освіти буде організовано таким чином, щоб мінімізувати усі можливі ризики, зазначила Тетяна Сідашева

Тетяна Сідашева також додала, що на закупівлю засобів індивідуального захисту і дезінфекційних засобів для забезпечення закладів загальної середньої освіти з місцевих бюджетів вже виділено понад 7 мільйонів гривень, а для закладів дошкільної освіти місцеві органи влади направили понад 14 млн гривень.