19:58, 12 серпня

88 років тому запустили першу домену піч на комбінаті "Азовсталь"

Ця історична для підприємства подія сталася саме 12 серпня. Відтоді цю дату вважають днем народження одного з найбільших металургійних підприємств України. У чому його унікальність?

поділитись:
88 років тому запустили першу домену піч на комбінаті "Азовсталь" - фото 1

Уже 88 років комбінат "Азовсталь" створює металопродукцію для всього світу, оновлює технологічні процеси і впроваджує новітні технології. Металурги зазначають - сьогодні підприємство активно розвивається завдяки модернізації обладнання всіх підрозділів та випуску видів металопрокату з урахуванням високих вимог замовників.

Висока якість продукції "Азовсталі" Групи Метінвест визнана в більш ніж 70 державах світу. Професіоналізм металургів відзначають і в Європі, і в країнах Ближнього сходу.

Керівництво підприємства підкреслює - комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест - провідний виробник високоякісного товстолистового прокату в Україні. Цю продукцію використовують зокрема для енергетичного, машино-, судно- та мостобудування. Також це - єдиний в Україні виробник залізничних рейок широкої колії та рейкових скріплень.

На підприємстві планомірно модернізують доменне та конверторне виробництво, аби створювати чисту та унікальну для нашої країни металургію. Тож попереду у комбінату ще багато нових проєктів та досягнень.