19:11, 22 вересня

Андрій Федай: Розвитком міста повинні займатися місцеві депутати

Місцеві питання - за міськими радами, а всеукраїнські - за парламентом. Саме так це працює, акцентував депутат міської ради, голова фракції Блоку Вадима Бойченко Андрій Федай.

поділитись:
Андрій Федай: Розвитком міста повинні займатися місцеві депутати - фото 1

У цьому році проходять місцеві вибори в міську раду, а не до Верховної Ради. Тому вкрай важливо вибрати фахівців на місцях, які будуть займатися вирішенням реальних проблем міста. Лідери національних партій навряд чи приїдуть до Маріуполя робити дороги, розвивати ОСББ, закуповувати транспорт і проводити щоденний прийом місцевих жителів.

Завдання національних політиків - приймати державні рішення, місцевих - працювати для розвитку міста, впевнений Андрій Федай.

«У команді Блоку Вадима Бойченко об'єдналися директори шкіл, лікарень, спортсмени, культурні діячі, голови ОСББ. Це жителі Маріуполя, які знають реальну проблематику свого міста. Якщо до міської ради пройдуть представники різних партій, то кожен почне тягти ковдру на себе. Конструктивної роботи не буде», - заявив глава фракції« Блок Вадима Бойченко »в міськраді Андрій Федай.

Щоб приймати важливі для міста рішення, в міськраді повинна бути команда однодумців.

«Маріуполю необхідна єдина команда в міській раді. Кандидатів багато, але мер у нас один. У нас один лідер - наш міський голова Вадим Бойченко, і одна місцева партія - Блок Вадима Бойченко. Разом ми зможемо розвивати місто і відкрити ще більше можливостей для наших жителів», - зазначив Андрій Федай.

Сьогодні вирішується доля міст на місцевому рівні, тому важливо зробити правильний вибір, акцентував Андрій Федай. Команда чинного мера орієнтується на людей і їхні запити. Партія Блок Вадима Бойченко ініціювала масштабну акцію «Голосуємо за розвиток Маріуполя». Її суть - в обговоренні пріоритетів, які ляжуть в основу передвиборної програми. Кожен з проектів буде реалізовано протягом наступних п'яти років.