09:07, 02.11.2020

Арсеній Яценюк: Україна перебуває в системній державній кризі

«Держава перебуває в системній кризі. Вона потребує системних і професійних рішень. І ці рішення потрібні вже вчора. Тому що завтра у нас вже під великим питанням», - підкреслив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна».

поділитись:
Арсеній Яценюк: Україна перебуває в системній державній кризі - фото 1

Конституційна криза, створена КС, може бути вирішена, підкреслив Арсеній Яценюк: «Але це, на превеликий жаль, – не єдина криза».

«Війна Росії проти України не завершилась. Донецьк і Луганськ ми не повернули. Крим далі окупований Російською Федерацією. Пандемія вбиває людей. Економіку лихоманить. Фінансова система в жахливій формі. Допомоги Міжнародного валютного фонду немає. Іде повна делегітимізація органів державної влади», - наголосив він.

«Зараз найважливіше - щоби всі державні інститути взялися до розуму», - сказав лідер «Народного фронту».

«Держава потребує системних і професійних рішень. І ці рішення потрібні вже вчора. Тому що завтра у нас вже під великим питанням. Завтра – це не тільки безвізовий режим. Завтра – це наше європейське майбутнє і довіра інвесторів до України. Завтра – це розвиток української економіки, це можливість України стати членом Європейського Союзу і НАТО», - наголосив Арсеній Яценюк.