13:57, 31 серпня

З вересня стартуватимуть заняття з підготовки до ДПА та ЗНО

У приватних закладах ціна може сягати 1500 на місяць. Нині освітні центри та індивідуальні педагоги запрошують учнів на свої уроки. Де займатися найвигідніше та як впоратися із завданнями самостійно?

поділитись:
З вересня стартуватимуть заняття з підготовки до ДПА та ЗНО - фото 1

До екзаменів - менше року. Нині 11-класники визначаються із майбутньою професією та вступними іспитами. Обов'язковою для всіх буде математика. Знайти репетитора можна за декілька хвилин - за оголошенням в інтернеті або ж у спеціальних групах у Вайбері. Одне таке заняття з вчителем у середньому коштуватиме 200 гривень.

Підготуватися до екзаменів можна і в міському ліцеї. Тут торік запустили спеціальні курси. Викладачка української мови Катерина Смирнова розповідає, вчаться за програмою центру оцінювання якості освіти. Самостійно учень також може її опанувати, але з вчителем - легше. Займатимуться в групах. Нині триває набір учнів на новий навчальний рік. Уроки проводитимуть щосуботи.

«Заняття буде 1 годину 20 хвилин. Така пара університетська. І одне заняття буде коштувати 70 гривень. У вчителів є програма, яка розрахована на цілий рік. І, звичайно, до кінця травня ця програма розрахована. Якщо пройти такий курс, то, звичайно, буде досягнення, буде успіх», - каже директор Маріупольського міського ліцею Андрій Голютяк.

Також можна записатися і до приватних центрів підготовки. Там уроки коштуватимуть від півтори тисячі гривень на місяць. Організовують і безкоштовне пробне ЗНО. В деяких додатково проводять ще й заняття з психологом.