16:47, 16 липня

Болгарія відкрила кордони для українців

З 16 липня українці можуть в'їхати до Болгарії без обов'язкової двотижневої ізоляції і проходження тесту на Covid-19.

поділитись:
Болгарія відкрила кордони для українців - фото 1
"При поверненні до України самоізоляція/обсервація також не потрібні.", - написав в своєму Telegram каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Інформація про відповідне рішення вже розміщена на сторінці Міністерства охорони здоров'я Болгарії.

Нагадаємо, раніше свої кордони для Українців вже відкрили 25 країн. Серед них Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови, Багамські острови і Ліван.

Варто враховувати, що в Туреччину, Єгипет і Албанію можна їхати без обмежень. Для приїжджаючих у Хорватію потрібна 14-денна самоізоляція або негативний результат ПЛР тесту, який був зроблений протягом останніх 48 годин. В'їзд в Чорногорію без обмежень в разі організованого прибуття авіатранспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму. Для пасажирів, які приїхали наземним транспортом - обов'язковий негативний результат тесту на COVID-19, який був зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.