17:52, 02.12.2020

Боротьба за перемогу. В Нікольській ОТГ й досі немає очільника

Призначення затягується, бо один із кандидатів не згоден із результатами виборів. Павло Азаров, а також партія, яку він представляє - направили позови до суду. Вимагають, аби результати перерахунку голосів і рішення про перемогу Василя Мітька - скасували.

поділитись:
Боротьба за перемогу. В Нікольській ОТГ й досі немає очільника - фото 1

Сьогодні під стінами Донецького окружного адміністративного суду скандували жителі Нікольського. Бо приїхали підтримати Василя Мітька, який за результатами підрахунку голосів - переміг у боротьбі за посаду голови Нікольської ОТГ.

«Азаров подав до суду. Він нібито там теж вигравав, але тим не менш, я не знаю чому, не знаю за яким правом. Ми маємо право тут стояти. Ми хочемо, щоб у нас був Митько. Він дуже допоміг Володарського, нашим селам нашого району», - каже жителька Нікольського Наталя Півоварова.

В один день - два суди. Підсумки, що оголосили в тервиборчкомі та вже опублікували на сайті ЦВК не хоче визнавати опонент Павло Азаров та політична партія, представник якої він є. Сторона позивача вимагає: скасувати протоколи про повторний підрахунок голосів і результати виборів. Мовляв, пакети з бюлетенями були розпакованими. А деякі з бланків зіпсовані.

«Прошу врахувати все вищезазначене та задовільнити повністю позивну заяву донецької політичної партії Опозиційна платформа за життя», - звернувся до суду адвокат, представник позивача В'ячеслав Галахов.

Як доказ - у судовій залі транслюють відео.

«Шановні , будь ласка, в виборчому бюлетені записані дві галочки - вони як за кандидата Азарова але тут дві галочки за кандидата Павла Азарова та за кандидата Мендель. Будь ласка, всі побачили?».

За словами Василя Мітька: саме на тій дільниці, де за рішенням ДВК і перерахували голоси - ще у день виборів намагалися сфабрикувати результати. Ці голоси і могли стати вирішальними.

«Ось ці факти і були приховані. Саме тоді в первинний, тому що ваші представники вважали і перекладали ці бюлетені. Ми сиділи збоку ми туди не торкалися», - каже кандидат на посаду голови Нікольської ОТГ Василь Мітько.

Довести в суді, що пакети з бюлетенями хтось розпаковував - сторона позивача не змогла.

«Ваші вимоги позивної заяви грунтувалися на тому пошкодження цілісності виборчої упаковки? - Так! - Чи був пошкоджений конверт з виборчими бюлетенями? - Саме конверт на відео не видно що був пошкоджений».

За рішенням суду: в задоволенні обох позові позивачам відмовили. Позивач може оскаржити рішення суду в дводенний строк із моменту його оголошення. А Василь Мітько певен: удруге довів перемогу.

«Ми цей шлях пройшли, це було складно, але я вважаю результат закономірний. Тому що всі дії, які відбувалися - вони були в рамках закону, і на сьогодні суд підтвердив рішення Микільської ТВК, яка оголосила мене переможцем. Вибори пройшли, нам вже пора працювати, нам пора приймати бюджет, потрібно об'єднуватися і працювати на благо громади і на благо наших жителів, які зробили свій вибір», - сказав Василь Мітько.