Церковників закликають проводити богослужіння онлайн

Очільник Донецької області Павло Кириленко закликав голів церков усіх конфесій проводити богослужіння у режимі онлайн, щоб недопустити поширення коронавірусу.

Голова Донецької облдержадміністрації зустрівся з представниками релігійних організацій та порекомендував змінити організацію богослужінь в умовах карантину.

"Нещодавно Кабінет Міністрів прийняв рішення рекомендувати обмеження проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій у культових будівлях та інших місцях богослужінь тощо. Сьогодні будь-які наші кроки мають єдину мету – зберегти життя людей. Тому я закликаю проводити богослужіння онлайн", - зазначив Павло Кириленко.

Настоятелі церкви України розповіли про організацію заходів з недопущення поширення вірусних хвороб – обробка дезінфекційними засобами предметів, з якими контактують віряни, прибирання приміщень, проведення богослужінь на вулиці та проведення молебнів в режимі онлайн.

#карантин #церковь #Донецька ОДА #санітарна обробка #богослужіння

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У Дніпропетровській області оголошено примусову евакуацію дітей з десяти сіл, повідомляє обласна військова адміністрація.
Температура підніметься до +30, але без нестерпної спекотної погоди: Діденко поділилася прогнозом погоди на вихідні.
З початку року надходження від земельного податку склали 24,1 млрд грн, що значно підкріпило місцеві бюджети — Delo.ua.
Теги