15:10, 14.04.2020

У Маріуполі Великдень пройде онлайн. Освятити паски можна і вдома, - Владика Сергій

Богослужіння в храмах Донецької області пройдуть онлайн. Помолитися й освятити паску можна і вдома, розповів Владика Сергій

поділитись:
У Маріуполі Великдень пройде онлайн. Освятити паски можна і вдома, - Владика Сергій - фото 1

Архієпископ Донецький і Маріупольський УПЦ ПЦУ Владика Сергій сьогодні, 14 квітня, розповів, що синод вирішив проводити служби онлайн. Церковники закликають людей відзначити свято вдома.

"Великдень - не тільки освячення яєць та пасок, а свято перемоги добра над злом. Господа не можна обмежити в храмі. Він почує вашу молитву і в церкві, і вдома, і на вулиці", - сказав архієпископ.


За словами Владики Сергія, щоб відзначити світле свято Пасхи, не обов'язково приходити в храми. Можна зібратися всією сім'єю вдома. І якщо люди дійсно вірять у воскресіння Хреста, вони можуть самі провести обряд.

"Можна взяти паску, яйця, інші страви, поставити на стіл, включити службу. Привітати членів сім'ї зі святом, помолитися і окропити святою водою. І благодать обов'язково зійде і на трапезу, і на людей", - пояснив Владика.


Крім того, богослужіння онлайн - прекрасна можливість для церкви зайти в кожну сім'ю, підкреслив архієпископ. Адже далеко не всі можуть фізично прийти до церкви. У таких людей тепер є можливість подивитися службу не виходивши з дому.