11:17, 16.04.2020

Чи готова найближча лікарня до боротьби з COVID-19? Запрацював новий онлайн сервіс від МОЗ

Міністерство охорони здоров'я запустило "дашборди". Новий сервіс дає можливість дізнатися як укомплектовані українські лікарні. Чи готова найближча медустанова до боротьби з коронавірусом?

поділитись:
Чи готова найближча лікарня до боротьби з COVID-19? Запрацював новий онлайн сервіс від МОЗ - фото 1

Кабінет міністрів створив новий онлайн сервіс, де кожен українець може дізнатися, наскільки його найближча лікарня готова протистояти коронавірусу. Чи є необхідне обладнання, скільки захисних засобів, медикаментів, як укомплектований штат медиків.

Як писав сайт "Сигма" раніше, ідею створення такого рессурсу подав Президент Володимир Зеленський. Він зазначив, що за звітами лікарень будуть уважно стежити і доповнювати відсутнє оперативно. Крім того, волонтери зможуть перевіряти медустанови, - чи відповідає написане дійсному.

"Уряд в режимі реального часу контролює це питання і приймає оперативні рішення для максимального забезпечення лікарень. Інформація буде корисна громадськості, волонтерам та представникам місцевої влади", - повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, представляючи ці дашборди.


Поки, вони тільки заповнюються. Не всі лікарні встигли подати дані. Інформація буде оновлюватися щодня. Знайти сервіс можна за посиланням.

Що стосується Донецької області, дані в аналітичній панелі є тільки про 13 лікарень. На вчора, 15 квітня, вони укомплектовані:

обладнанням на 75%
засобами індивідуального захисту на 58%
персоналом на 69%.