19:01, 22.11.2021

Чому маріупольці обирають професію металурга? Історія Ольги Сич

Звіти, таблиці, списки та графіки. Ольга Сич - з дитинства мріяла про стабільну роботу з чіткими правилами та певними завданнями. Тож, пішла на підприємство. І вже понад 5 років працює на комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест.

поділитись:
Чому маріупольці обирають професію металурга? Історія Ольги Сич - фото 1

 

Зміна пані Ольги починається о пів на сьому. Вже в спецодязі жінка прямує до кабінету. Вона - сортувальник-здавальник металу. У доменному цеху комбінату імені Ілліча Групи Метінвест працює більше п'яти років. Фахівчиня розповідає, завжди мріяла про стабільність. Вважає - досягла мети на підприємстві.

"Мне очень комфортно работать, я владею информацией в этой области, металлургия - главная отрасль в нашей стране, поэтому я на своем месте. Здесь стабильная заработная плата, у меня есть оплачиваемый отпуск, больничные листы, я знаю, что приду сюда завтра и буду работать, что никакой кризис, эпидемия", - каже металургиня.

Ще й графік зручний, додає спеціалістка. По вісім годин з перервою на обід. І - два вихідних. Тож, є час на сім'ю, домашнього улюбленця та хобі.

Для працевлаштування на комбінати Групи Метінвест у Маріуполі можна звертатися до Центру кар’єри Метінвест, що розташовується за адресою: проспект Металургів, 68. Або за телефоном - 0 800 606 000.