11:40, 28.11.2021

#Моясправа. Історія металурга Романа Грицай

Він любить свою професію і може виявити поломки за звуком роботи приладів. На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест Роман Грицай працює слюсарем-ремонтником з 17 років. Чому обрав саме цей фах і жодного разу не пошкодував?

поділитись:
#Моясправа. Історія металурга Романа Грицай - фото 1

Роман Грицай - слюсар-ремонтник. Прийшов на комбінат "Азосталь" одразу після школи. Працювати без досвіду спочатку було важко. Та через деякий час чоловік зрозумів: лагодити механізми та ремонтувати обладнання – саме те, що подобається найбільше. Несправності навчився виявляти на слух.

Професійні навички слюсара-ремонтника корисні і у побуті, каже пан Роман. Вдома все ремонтує сам. І додає: колись на заводі працювала його мати. Тож, жінка вибір сина схвалила. Бо на собі перевірила, що таке заробітна плата - завжди вчасно і за графіком. Та повний соцпакет.

«Проездной, медицинская страховка, пополнение мобильного счёта, есть еще функция такая, как «поездка выходного дня». Ездим, тоже это все оплачивается», - розповідає металург.

Можна спокійно планувати відпочинок, великі покупки або ж оплачувати навчання дітей, говорить металург.

«Хочешь больше заработать? У нас тут есть «команда непрерывного совершенствования», которые решают проблемы. Ставится задача и собирается команда, и решает эту проблему. Если это всё прошло, то денежное вознаграждение есть. Эта профессия может накормить мужчину», - акцентує слюсар-ремонтник МК «Азовсталь».

За роки роботи Роман передав досвід багатьом колегам. Має купу грамот. І статус ветерана труда. Чоловік впевнений: досягнув успіхів, бо любить свою справу.

А тім, хто тільки планує працевлаштуватися на підприємства Групи Метінвест, варто звернутися до Центру кар’єри Метінвест, який розташований у Маріуполі за адресою: проспект Металургів, 68. Довідки за телефоном - 0 800 606 000.