11:15, 21.11.2021

#Моясправа – професія металург

Мріяв про кар'єру боксера, проте вирішив - буде металургом. Василь Колесник - присвятив понад 10 років вогняній професії та отримав десятки нагород. Чому обрав саме роботу на комбінаті?

поділитись:
#Моясправа – професія металург - фото 1

 

Вже понад 10 років Василь Колесник перевіряє механізми, контролює стан деталей та стежить за справністю обладнання. Чоловік працює слюсарем-ремонтником у доменному цеху на комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест.

Згадує, на комбінат влаштовувався двічі. Вперше - після інституту. Бо прагнув самовдосконалення та кар'єрного зростання. Завдяки наполегливості - став майстром. Проте згодом - звільнився і деякий час працював у приватній компанії. Та все ж зрозумів - успіху досягне саме на заводі. І сподівання справдилися: його неодноразово відзначали грамотами та подяками.

Крім того, на підприємстві працівників цінують, додає Василь Колесник. Ідеї - підтримують, пропозиції - втілюють, фінансово мотивують та дбають про здоров'я.

«Соціально ми захищені. Сам вибираю там опції. Одна з опцій у мене – медичне страхування. Було хворів: страховку отримував, медикаменти. Також у мене відпустка була. Коли ось працював у приватників і сам приватником був, мене у відпустку не відправляли, і хоч я був офіційно влаштований. Оздоровчі табори. Син їздив і я сам брав», - розповідає металург.

Василь Колесник додає: секрет такого результату простий - сумлінність, робота над собою, рішучість та бажання досягати вершин. Цього навчився в дитинстві, на заняттях боксом. Ще студентом, він отримав звання майстра спорту.

Металург запевняє, від своєї роботи - у захваті. Та прагне передати такий настрій і молодим спеціалістам.

Для працевлаштування на комбінати Групи Метінвест у Маріуполі можна звертатися до Центру кар’єри Метінвест, що розташовується за адресою проспект Металургів, 68. Або за телефоном - 0 800 606 000.