13:30, 26.11.2021

#Моясправа - металург. Історія Сергія Дем'янова

Продовжує сімейну традицію. Засвоїти вогняну професію металург Сергій Дем'янов вирішив ще у дитинстві. Вже на підприємстві спочатку вносив пропозиції з поліпшення безпеки, а з часом - опанував нову спеціалізацію.

поділитись:
#Моясправа - металург. Історія Сергія Дем'янова - фото 1

Так, вже понад рік він - оператор аспіраційної установки комбінату імені Ілліча Групи Метінвест.

 

Пан Сергій починає зміну з огляду аспіраційної установки. Перевіряє справність та звіряє параметри. На посаді оператора пилогазовловлювального обладнання - трохи більше року. Згадує, ще з дитинства слухав про роботу металурга від батька. Був вражений. Тож і пішов до доменного цеху комбінату імені Ілліча Групи Метінвест. І ця професія виявилася дуже цікавою.

"У мене було насамперед бажання. Тобто, якщо людина має бажання і ця професія сама по собі цікава, воно носить масштабний характер - це актуально на сьогодні. Навчався і продовжую вчитися", - розповідає оператор пилогазовловлювальної установки доменного цеху ММКІ Сергій Дем'янов.

Після огляду установки - йде до кабінету. Тут за роботою агрегату стежить у спеціальній програмі. Крім того, в цеху встановлені камери відеоспостереження. Якщо помічає проблему, одразу намагається вирішити, розповідає металург.

Весь процес - записує до журналу. Аби про це знали і фахівці наступної зміни. А після роботи Сергій Дем'янов зустрічається з друзями.

Для працевлаштування на металургійні комбінати Групи Метінвест у Маріуполі - треба звертатися до Центру кар’єри Метінвест, що розташований за адресою: проспект Металургів, 68. Або телефонуйте за номером 0 800 606 000.