12:20, 24.11.2021

Переваги професії металурга. Чому люди обирають цю професію?

Перемагає на всеукраїнських конкурсах, а у вільний час - займається спортом та малює. І це про металурга Івана Челпана. У свої 19 він працює вогнетривником на Метінвест-Промсервісі. Чому обрав цей фах?

поділитись:
Переваги професії металурга. Чому люди обирають цю професію? - фото 1


Івану тільки 19. А він вже вогнетривник четвертого розряду. На маріупольському Метінвест-Промсервісі працює близько року. Каже: свою професію любить та не втомлюється вчитися.

«Огнеупорщики - это люди, которые выполняют каменную кладку кирпичей для защиты металла. Коксовые печи, доменные, мартеновские печи, ковши на конвертере тоже используют огнеупорные кирпичи», - розповідає Іван Челпан.

У вільний час Іван займається боротьбою, рибалить та малює. А нещодавно взяв участь у конкурсі професій " Worldskills Ukraine", де у регіональному відборі посів перше місце.

Іван не втомлюється вдосконалюватися. Зараз саме вивчає техніку безпеки та відпрацьовує навички з надання першої медичної допомоги. Говорить: не шкодує, що пішов у металурги.

«У меня есть страховка, я могу оздоровиться в любых санаториях, пансионатах. Я могу заниматься спортом, могу обучаться, повышать свой карьерный рост. Я уверен в своём будущем, в своей стабильной работе, в своём стабильном заработке», - каже Іван Челпан.

Іван каже: на цьому зупинятися не планує.

Для працевлаштування на металургійні комбінати Групи Метінвест у Маріуполі - треба звертатися до Центру кар’єри Метінвест, що розташований за адресою: проспект Металургів, 68. Або телефонуйте за номером 0 800 606 000.