19:15, 24.11.2021

Чому варто придивитися до професії металурга? Історія працівника Святослав Бойко

Повний соцпакет та впевненість у завтрашньому дні - так про свій фах кажуть металурги. Святослав Бойко на комбінаті "Азовсталь" - з 19 років. Для себе обрав коксовий цех. Чому у пошуках роботи радить звертатися до Центру кар'єри Метінвест?

поділитись:
Чому варто придивитися до професії металурга? Історія працівника Святослав Бойко - фото 1


Спочатку на Азовсталі працював його батько. А потім - сюди прийшов і сам Святослав. Згадує: тоді йому щойно виповнилося 19. Влаштувався дверей у коксовий цех. І доріс до старшого майстра виробництва.
На підприємстві Групи Метінвест багато переваг, - каже металург. Найголовніша з них - це впевненість у завтрашньому дні. Зарплата - завжди вчасно, повний соцпакет, є можливість оздоровитися та багато іншого.

«Если человек хочет получать стабильную заработную плату, хочет быть уверенным в завтрашнем дне, не сомневаться в своих способностях, может устроиться на комбинат. Здесь масса возможностей развиваться профессионально», - акцентує металург.

У 2019 Святослав отримав нагороду за якісне виконання коксових робіт. Робота відповідальна, проте Святослав Бойко свою професію любить.

А тим, хто тільки планує працевлаштуватися на комбінат "Азовсталь" чи інші підприємства Групи Метінвест, радять звертатися до Центру кар'єри, який розташований за адресою: проспект Металургів, 68. Довідки можна отримати за телефоном 0 800 606 000.